تیپ زمستانی همراه با جواهرات

پاییز کاملاً در حال جابجایی است و پیش از آنکه بدانید ، می توانید از حالا خود را برای سرما و تیپ زمستانی خود آماده کنید. اگر می خواهید برای زمستان عالی به نظر بیایید ، اکنون زمان برنامه ریزی استایل زمستانی شماست.

قبل از اینکه بودجه خود را روی ژاکت ها و چکمه ها خرج کنید ، فراموش نکنید که جواهرات چقدر مهم هستند. چون این زیورآلات هستند که زیبایی لباس شما را چند برابر می کنند.

برای کمک به شما در ست کردن جواهرات با لباس در فصل زمستان ، کارشناسان گالری بدلباز این راهنمای مفید را گردآوری کرده اند.

 

بهترین انواع جواهرات مخصوص زنان در زمستان

 

گوش کنید ، خانمها ، زیرا در اینجا همه عناصر جواهرات زمستانی مورد نیاز شما پیدا می شود.

 

انگشتر ظریف و پرتعداد

انگشتر ها نیز مانند هر چیز دیگری دوره ای دارند ، امسال دوره ی انگشتر های حجیم و شلوغ تمام شده و انگشترهای ساده جز محبوبترین های امسال به شمار می روند.

تیپ زمستانی از محبوب ترین ها به شمار می رود که استفاده از انگشتر محبوبیت آن را دو چندان می کند.

 

نحوه ست کردن انگشتر ظریف و پر تعداد

ژاکت های آستین بلند و راحت ، فوق العاده زیبا و دنج هستند ، اما می توانند مچ دست شما را بزرگ جلوه دهند. حلقه های ظریف و و پر تعدادی که از آستین بیرون می زند ، لمس زنانه ای به شما می بخشد.

یک مدل دیگر استفاده از این انگشتر های ظریف که به تازگی از محبوبیت بالایی برخوردار شده استفاده همزمان از چند انگشتر است، توجه داشته باشید که تمامی این انگشتر ها را در یک انگشت استفاده نکنید، بلکه در تمام انگشتان خود پخش کنید.

در آخر ، شاید در استفاده تکی بهترین انتخاب رنگ ست کردن با دیگر جواهرات باشد اما در این مدل انگشتر های ظریف و پر تعداد ترکیب رنگی هم زیبایی خاصی به دستان شما می بخشد. اگر این کار را کردید ، مطمئن شوید که بقیه لباس هایتان از ترکیبات فلزی مخلوط نیز برخوردار است.

 

برای اطلاع از سایز انگشت خود مقاله اندازه گیری سایز انگشتر را مطالعه کنید.

 

دستبند النگویی با جزئیات

دستبندهای النگویی مانند دستبند های مدال دار می باشند. آنها به مرور زمان به استایل خود باز می گردند. گرچه در در فصل زمستان ، ما به شما استفاده از النگوها با جزئیات ظریف را پیشنهاد می کنیم.

اگر دنبال بدلیجات طرح طلا هستید ، النگوها انتخاب بسیار خوبی هستند. آنها با ویژگی های خود کاری می کنند که مچ دست شما نازک و زنانه به نظر برسد ، بنابراین از این ترکیب استفاده کنید و لذت ببرید.

استفاده از دستبندهای النگویی ارتباط مستقیم با تیپ زمستانی شما دارد.

 

نحوه ست کردن دستبند النگویی با جزئیات

بسیاری از خانم ها با پوشیدن جواهرات در زمستان مبارزه می کنند. آنها مطمئن نیستند که چگونه آنها را با آستین بلند خود ست کنند.

درست است که دستبندها با ژاکت های آستین بلند و کلفت جلوه ی خوبی ندارند. اما اگر یک ژاکت نازک دارید که تا مچ دست شما ادامه دارد ، النگوها در روی این ژاکت ها بسیار زیبا دیده می شوند. گزینه عالی دیگر ست کردن آنها با آستین های کوتاه تر است.

مهمترین نکته ای که باید با استفاده از النگوها به خاطر بسپارید این است که همه چیز در تعداد آن است. یک النگو به تنهایی بد نیست ، اما مجموعه ای از سه یا چهار جلوه ای بهتری  به آن می بخشد.

مانند حلقه های ظریف و پر تعداد ، النگوها نیز مکان مناسبی برای مخلوط کردن رنگ های فلزی است. با مخلوط کردن و تطبیق آنها با رنگ های لباس خود زیبایی خود را دوچندان کنید.

 

دستبندهای طنابی

بیایید بگوییم که شما می خواهید یک دستبند خود را با دیگری ست کنید، اما پیدا کردن جفت مناسب بیش از حد دردسر است. در این حالت ، باید توجه داشته باشید که برخی از دستبندهای دوست داشتنی طنابی را بپوشید.

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این دستبند ها دارای طرح های ساده ای هستند اما چند بار دور مچ شما پیچیده می شوند. این مدل دستبندها برای شما عزیزان موجود می باشد.

 

نحوه ست کردن دستبندهای طنابی در تیپ زمستانی

این دستبندها به دلیل طرح خاص خود به تنهایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که دستبندهای طنابی از از یک رنگ فلز درست شده اند، در زمانی که از ترکیب این رنگ در لباس های خود داشتید بهترین جلوه را به شما می بخشند. اگر می خواهید یک دستبند طنابی نقره ای داشته باشید، با گردنبند و گوشواره های نقره ای خود ست کنید.

 

گردنبند با مدال قلب

زمستان فصل غریب و عاشقانه است. فیلم های عاشقانه در فصل های دیگر عادی به نظر می رسند، اما همین فیلم ها در زمستان به یک شاهکار تبدیل می شوند.

جواهرات قلبی نیز دارای همین خصوصیات می باشند که با ترکیب استایل زمستانی شما، برای هر حس زنانه ای آنها عاشقانه و دلگرم کننده هستند.

 

نحوه ست کردن گردنبند با مدال قلب

نکته مهم در استفاده از مدال قلب ، ست کردن آن با یک زنجیر مناسب است. برای تاپ هایی که قفسه سینه شما را مانند یقه هفت یا یقه گرد هستند استفاده کنید ، آویزهای ظریف قلبی را بپوشید که روی قفسه سینه فوقانی شما قرار دارد. این گردنبندها با یقه های لاغر(یقه اسکی) نیز می توانند عالی به نظر برسند.

شاید شما به جای آن طرفدار آویزهای بزرگتر و حجیم قلب باشید. این آویزها در انتهای یک زنجیره بلند که در اطراف قفس دنده شما قرار دارد ، عالی به نظر می رسند.

 

زیورآلات رزگلد

رنگ رزگلد یکی از محبوب ترین جواهرات است که چند سالی است در صدر جدول محبوب ترین جواهرات قرار دارد.

اگر از طرفداران طلای رزگلد هستید ، هیچ محدودیتی برای شیوه ای که بتوانید آن را در لباس های خود بگنجانید وجود ندارد. گردنبند ، گوشواره ، دستبند ، انگشتر و …

 

ست کردن زیورآلات  رزگلد در تیپ زمستانی

چرا جواهرات رزگلد  گزینه عالی برای تیپ زمستان است؟ جواب شما در رنگ آن خلاصه می شود.

رنگ ظریف مسی با رنگهای زیادی که در زمستان دوستشان داریم به خوبی پیش می رود. برای بهتر دیده شدن می توانید آن را با بدلیجات صدفی و سیاه رنگ خود ست کنید. استفاده این زیورآلات با رنگ قرمز یا برنزه ترکیب خوبی ندارد. و با طیف های قرمز بسیار زیاد ، جلوه خود را از دست می دهد.

 

جواهرات سیاه رنگ

یکی دیگر از رنگهای زیبا که در انتخاب جواهرات زمستانی شما قرار دارد ، مشکی است. اگر می خواهید بهتر دیده شوید جواهرات سیاه رنگ و تیره بهترین گزینه برای شما می باشد.

 

نحوه ست کردن با جواهرات سیاه رنگ

مانند رزگلد ، کلید بهتر دیده شدن جواهرات سیاه رنگ و تیره شما استفاده آنها با لباس های رنگی شماست، اما همچنین با رنگ های دیگر نیز متناسب است. دقت داشته باشید که ترکیب این جواهرات با رنگ های ذغالی و یا آبی تیره کمک به دیده نشدن آن می کند.

یکی دیگر از مزایای مفید این است که جواهرات سیاه با سایر رنگ های فلزی به خوبی جفت می شوند. اگر از مخلوط کردن رنگ های فلزی لذت می برید ، رنگ مشکی به طور خاص در کنار رزگلد و همچنین نقره ای و طلایی زیبا و درجه یک به نظر می رسد.

 

گوشواره های الماس

گوشواره های الماس محدود به زمستان نمی شوند. در حقیقت ، گوشواره های الماسی جز محبوب ترین نوع جواهرات به شمار میروند. زمستان ، زیبایی های آنها را حتی بیشتر نشان می دهد. آنها از درخشش برف تقلید می کنند و ظاهری زیبا و غریب به شما می بخشند.

 

نحوه ست کردن گوشواره الماس

در این مدل گوشواره ها ایرادی وجود ندارد که مانع زیبایی شما شوند. پس با خیال راحت با توجه به شخصیت و سلیقه خود گوشواره خود را انتخاب کنید.

وقتی صحبت از گوشواره ها می شود ، نحوه ست کردن آنها با موها مهم است تا لباس هایتان. شما به راحتی با گوشواره های ما می توانید این خلا را پر کنید ، پیشنهاد ما برای استفاده از این گوشواره ها موهای تیره است که واقعا درخشندگی آنها چند برابر می کند.

 

برای آشنایی با سنگ های سیاه به کار رفته در زیورآلات اینجا کلیک کنید.

 

 

تیپ زمستانی برای آقایان

 

عده ای فکر می کنند جواهرات فقط برای خانوم ها مناسب است در حالی که دیده شده استفاده از جواهرات برای آقایان باعث بهتر دیده شدن آنها می شود.

 

انگشتر مردانه

انگشترهای مردانه مدتی از مد خارج شدند ، اما به تازگی وارد دنیای مد شده اند. آنها یک روش عالی برای افزودن کلاس به ظاهر شما هستند.

البته همه حلقه ها این حس را به آدم نمی دهد. در این فصل روی حلقه هایی با شکل های ساده تمرکز کنید. آنها می توانند جزئیات کوچکی مانند سنگهای ظریف الماس داشته باشند. البته اگر بخواهید مانند یک رئیس اوباش به نظر نرسید ، اکنون زمان حلقه هایی نیست که سنگهای بزرگ و بیرون زده دارند.

 

نحوه انتخاب انگشتر مردانه

نکته اصلی برای عالی به نظر رسیدن هنگام استفاده از انگشتر ، پیدا کردن فلز یا رنگ مناسب است. حلقه خود را با هر جواهرات دیگری که در آن جا می پوشید ، مانند ساعت یا دکمه سر دست ، مطابقت دهید.

 

گردنبند کلاسیک زنجیری

چرا میخواهید تمام جلوه را به دستان خود بدهید؟ گردنبند زنجیره ای کلاسیک مردانه نیز می تواند استایل خاصی را نیز در گردن شما ایجاد کند.

در بیشتر مواقع ، از آویز خودداری کنید. شما به دنبال یک ظاهر لوکس ظریف هستید ، بنابراین از یک زنجیره ساده استفاده کنید.

 

نحوه ست کردن با گردنبند کلاسیک زنجیری

نکته کلیدی در زیبایی ظاهری زنجیر شما جفت کردن آن با پیراهن مناسب است. بهترین ترکیب این زنجیرها با پیراهن یقه دار است. یک پیراهن یقه دار مقداری گردنبند شما را برای یک تفسیر درجه یک نشان می دهد.

اگر طرفدار ژاکت ها هستید ،در تیپ زمستانی زنجیرها با یقه ی هفت عالی به نظر می رسند.

 

دستبندهای چرمی و فلزی

ساعت ممکن است رایج ترین انواع جواهرات مچ دست برای مردان باشد ، اما از یک دستبند چرمی و فلزی غافل نشوید.

 

نحوه انتخاب دستبندهای چرمی و فلزی

بسیاری از مردان از یک النگو در مچ دست راست برای تکمیل یک ساعت در سمت چپ خود استفاده می کنند. اگر این کار را انجام دادید ، مطمئن شوید که رنگ های فلزی مطابقت دارند ، بنابراین ظاهری منسجم دارند.

اگر ساعت شما تزئین شده و مفصل است ، به دنبال یک النگو ساده باشید. آنها باید یکدیگر را تکمیل کنند نه اینکه شبیه به دوقلوها باشند.

 

 

از همین حالا پوشش خود را انتخاب کنید

این مقاله چکیده ای از نظرات چندین طراح لباس در سراسر دنیا می باشد که توسط گالری بدلباز برای شما عزیزان ارائه شده است. نکات بالا می تواند به شما کمک کند تا از همین حالا تیپ زمستانی خود و ترکیب آنها با جواهرات را انتخاب کنید.

 

برای دیدن نمونه کارهای بالا به اینستاگرام گالری بدلباز مراجعه کنید.

2 دیدگاه برای “تیپ زمستانی همراه با جواهرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *