چگونه سایز انگشتر را پیدا کنیم

اگر از سایز انگشتر خود مطمئن نیستید، خرید حلقه به صورت غیر حضوری می تواند مشکل باشد. در حالی که شما می توانید به راحتی سایز انگشت خود را اندازه بگیرید. شما به راحتی با انجام یک کار در خانه می توانید به سایز دقیق انگشتر خود برسید. در ادامه به شما طریقه ی اندازه گیری سایز انگشت را آموزش می دهیم.

 

اندازه گیری انگشت خود

شاید باورتان نشود ولی سایز انگشت در زمان های مختلف روز دچار تغییرات میشود، بهترین زمان برای اندازه گیری شب است. با استفاده از یک نوار کاغذی آن را دور انگشت خود خود بپیچید، توجه داشته باشید کاغذ رو دور گره انگشت خود بپیچید چون این قسمت ضخیم ترین بخش انگشت به حساب می آید، و برای استفاده از انگشتر نیاز به عبور از این قسمت می باشد.

 

بعد از رعایت موارد ذکر شده با استفاده از یک خط کش و نوار پیچیده شده دور انگشت سایز میلی متری دور انگشت خود را بدست می آورید، که به وسیله این سایز و جدول پایین به راحتی اندازه حلقه خود را بدست می آورید.

 

فهمیدن اندازه حلقه از طریق جدول سایز انگشتر

بیشتر فروشنده های جواهرات از جدول های الگویی برخوردار هستند که به راحتی اندازه حلقه شما را میفهمند. گالری بدلباز با تهیه این جدول برای شما عزیزان کار شما را راحت کرده است.

شما به راحتی با چاپ جدول پایین و با قرار دادن حلقه خود بر روی هر یک از الگو های جدول اندازه حلقه خود را بدست می آورید. توجه داشته باشید که حلقه شما باید دقیقا با الگو برابر باشد. و همچنین داخل حلقه معیار اندازه گیری شما باشد.

دانلود جدول سایز انگشتر

 

نکاتی که بهتر است رعایت کنید:

  • ممکن است انگشتان دست چپ و راست با یکدیگر متفاوت باشند پس بهتر است دقیقا از همان انگشت مورد نظر اندازه گیری کنید.
  • بهتر است در اخر روز اینکارو انجام دهید چون شب ها انگشتان در بزرگترین حالت خود قرار دارند.
  • برای پیدا کردن سایز انگشت خود نزدیکترین عدد را در نمودار بالا انتخاب کنید.
  • برای چاپ جدول از سایز A4 بدون تغییر در اندازه جدول استفاده کنید.

 

انگشتر های گالری بدلباز را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *