انواع گوشواره بدلیجات

انواع گوشواره بدلیجات

گوشواره بدلیجات یکی از اکسسوری‌های رایج و تاثیرگذار برای کامل کردن پوشش است. بسته به نوع سبک و استایل پوشش، می‌توان از انواع آن استفاده کرد. گوشواره‌ها نزدیک‌ترین جواهرات به چهره شما هستند، بنابراین تاثیری که در زیبایی می‌گذارند بسیار چشمگیر است. به طور مثال نوع حلقه‌ای بزرگ برای صورت‌های کشیده و استخوانی و نوع آویز برای صورت‌های گرد و بیضی مناسب‌اند. در ادامه می‌خواهیم به انواع گوشواره بدلیجات اشاره کرده و مختصری درباره هر مدل توضیح دهیم.

گوشواره بدلیجات حلقه‌ای

گوشواره بدلیجات حلقه‌ای

گوشواره بدلیجات حلقه‌ای را می‌توان با ظاهر مربع، دایره، مستطیل و بیضی در سایز کوچک که فقط لاله گوش را در بر می‌گیرد یا بزرگ که جلوه خاصی به چهره می‌بخشد را یافت. روی بعضی حلقه‌ها از سنگ و نگین هم استفاده می‌شود. بهتر است از این نوع بدلیجات با لباس‌های ساده و تیپ‌های مینیمال استفاده شود.

گوشواره بدلیجات میخی

گوشواره بدلیجات میخی

گوشواره بدلیجات میخی از رایج‌ترین نوع گوشواره‌ها هستند و در جعبه زیورآلات همه خانم‌ها چند جفت از این نوع پیدا می‌شود، چرا که قفل راحت و انواع بسیار متفاوتی دارند. توجه داشته باشید که اگرچه نحوه آویز راحتی دارند اما امکان اینکه قفل پشت آن به لباس یا موها گیر کند و گوشواره از گوشتان بیفتد نیز زیاد است.

گوشواره طرح بخیه

گوشواره بدلیجات بخیه

گوشواره بخیه‌ای مدت کوتاهی است که مد شده است. این نوع آویز با استفاده از زنجیرهای ظریف و نازک ساخته می‌شود و هیچ گونه قفلی ندارد. از یک پشتی کوچک تشکیل شده که به آن زنجیر وصل است و از سوراخ‌های گوش رد می‌شود. همانطور که از اسم آن مشخص است، برای پیدا کردن جلوه بهتر باید از چند سوراخ به صورت بخیه رد شود و برای افرادی که تنها یک سوراخ روی گوش خود دارند چندان مناسب نیست.

گوشواره آویز

گوشواره بدلیجات آویز

گوشواره‌های آویز که قدمت زیادی در عرصه زیورآلات دارند، از لاله گوش آویزان می‌شوند. توجه داشته باشید که از گوشواره آویز سنگین استفاده نکنید چرا که به مرور زمان موجب کش آمدن سوراخ گوش شده و جلوه بدی به ظاهر شما می‌دهد. برای زینت دادن به این نوع بدلیجات، از سنگ‌های رنگی یا نگین‌های درخشان استفاده می‌شود. گوشواره آویز معمولاً با لباس‌های دکلته یا یقه باز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گوشواره بدلیجات لوستری

این مدل گوشواره‌ها، نوعی آویز است که چند طبقه دارد. به دلیل باشکوه و مجلل بودن آن در مراسم‌های خاص همراه با لباس شب استفاده می‌شود و معمولاً در سرویس جواهرات عروس وجود دارد. از گوشواره لوستری همراه با لباس بلند با طرح ساده، استفاده کنید.

گوشواره بدلیجات کلیپسی

یکی از گوشواره‌هایی که می‌توانید مطمئن باشید هیچ‌وقت از گوش شما نمی‌افتد، گوشواره بدلیجات کلیپسی است، چون به طور کامل گوش را در آغوش می‌گیرد و قفل می‌شود، ضمن اینکه استفاده از آن بسیار راحت است. این نوع گوشواره برای استفاده روزمره و تیپ اسپورت و ساده نیز مناسب است.

گوشواره بدلیجات پیرسینگ

گوشواره بدلیجات پیرسینگ

دنیای جذاب پیرسینگ‌های رنگی که امروزه بسیار ترند شده‌اند! مردانه و زنانه ندارد و همه می‌توانند از گوشواره بدلیجات پیرسینگ استفاده کنند. دارای وزن و قیمت مناسب هستند و در نواحی دور لاله گوش قرار می‌گیرند. چنانچه میخ گوشواره‌های معمول برایتان آزار دهنده است، حتما با پیرسینگ احساس راحتی دارید.

خواندن مقاله حساسیت به بدلیجات و درمان آن را از دست ندهید.

گوشواره بدلیجات اهرم دار

گوشواره اهرم‌دار، محکم و ایمن است چون اهرم پشتی از افتادن گوشواره جلوگیری می‌کند. برندهای معروف، جواهرات ارزشمند با سنگ‌های قیمتی را به صورت اهرم‌دار می‌سازند. این نوع گوشواره‌ها دارای ظاهر آویز یا گل‌گوش هستند.

مدل مناسب گوشواره برای انواع فرم صورت‌

مدل مناسب گوشواره برای انواع فرم صورت‌ کدام است؟

تا اینجا سعی کردیم انواع گوشواره بدلیجات و ویژگی‌های هرکدام را برشمریم، حال می‌خواهیم ببینیم کدام نوع برای چه فرم صورت مناسب‌تر و شکیل‌تر است.

گوشواره مناسب صورت گرد

اگر فرم صورت شما گرد است، بهترین مدل گوشواره آویز بلند است؛ مدل‌هایی که به سمت پایین کشیده و باریک شوند. با استفاده از این مدل‌ها صورت کشیده‌تر جلوه می‌کند. گوشواره‌های لوستری نیز گزینه مناسبی هستند. سعی کنید به هیچ عنوان از گوشواره‌های گرد، حلقه‌ای و دایره‌ای استفاده نکنید، چرا که گردی صورت را تشدید می‌کند.

گوشواره مناسب صورت بیضی

صورت بیضی بهترین فرم صورت است از آن روی که اکثر مدل گوشواره، مو، آرایش و … برای این نوع صورت مناسب است، اگرچه بهترین مدل گوشواره بدلیجات برای فرم بیضی، اشکی یا آویز است، البته نه خیلی بلند و پهن. همچنین گوشواره‌های مرواریدی و میخی هم زیبایی را دوچندان می‌کنند.

گوشواره مناسب صورت مربعی

افراد با صورت‌های زاویه‌دار و مربعی بهتر است که از گوشواره‌های حلقه‌ای، گرد و اشکی استفاده کنند چون در چهره‌شان تعادل برقرار می‌کند و خطوط تیز و شکننده در صورت کمتر به چشم می‌آید. حتماً به خاطر داشته باشید که از خرید گوشواره‌ مربعی و زاویه‌دار خودداری کنید.

گوشواره مناسب برای صورت قلبی

فرم صورت قلبی معمولاً به آن دسته گفته می‌شود که فرم رویش موهای سر در قسمت پیشانی همچون بالای قلب و پایین صورت زاویه‌دار و تیز باشد. اگر چنین چهره‌ای دارید باید سراغ خرید گوشواره‌هایی بروید که آویز دارند و در بخش انتهایی خود گرد هستند. این مدل به حفظ تعادل صورت کمک می‌کند، تیزی بخش پایینی صورت را تا حدی پوشانده و باعث می‌شود صورت گردتر دیده شود.

گوشواره مناسب برای صورت کشیده

گوشواره‌های آویز با مدل گرد و دایره‌ای برای صورت‌های کشیده مناسب‌اند. از خرید گوشواره‌های آویز و باریک به شدت پرهیز کنید زیرا باعث بلندتر دیده شدن چهره‌تان خواهد شد. گردی گوشواره‌های بلند کمک می‌کند تا بلندی صورت کمتر دیده شود.

گوشواره مناسب برای صورت لوزی

اگر گونه‌ شما از پیشانی و چانه‌تان پهن‌تر است، یعنی فرم صورت لوزی شکل ، بنابراین سعی کنید از گوشواره‌های آویز کوتاه استفاده کنید، همچنین انواع مدل‌های میخی نیز برای چهره شما مناسب‌اند.

انواع گوشواره ژوپینگ

انواع گوشواره بدلیجات ژوپینگ

گوشواره بدلیجات ژوپینگ از فلز مس با روکش طلا یا رادیوم است، جنس نگین‌ آن از نوع زیرکن صنعتی و دیگر سنگ‌های قیمتی از جمله کریستال‌های سواروسکی است. از موارد دیگری که موجب خاص بودن این برند شده می‌توان به رنگ آن اشاره کرد که کمی متمایل به رنگ رزگلد است.

قیمت-گوشواره بدلیجات ژوپینگ

قیمت گوشواره بدلیجات ژوپینگ

گوشواره بدلیجات ژوپینگ با توجه به متریال باکیفیتی که در آن استفاده می‌شود، به عنوان یک زیورآلات با دوام، برندی شناخته شده در سطح جهانی است. قیمت گوشواره بدلیجات ژوپینگ با توجه به مدل به‌روز و ظرافت بالا، بسیار مناسب و به صرفه است.

خرید گوشواره ژوپینگ

خرید گوشواره بدلیجات ژوپینگ

گالری بدلباز وارد کننده اصلی این برند است و فروش عمده گوشواره بدلیجات ژوپینگ را دارد. با خرید بدلیجات ژوپینگ به صورت عمده، می‌توانید با قیمتی بسیار کمتر از خرید تکی، صاحب زیورآلات ژوپینگ شوید یا کسب‌وکار خرید و فروش این برند را راه‌اندازی کنید.

برای دیدن نمونه کارهای گوشواره بدلیجات به کانال تلگرام فروش عمده بدلیجات ما و یا گالری گوشواره بدلباز مراجعه کنید.

2 دیدگاه برای “انواع گوشواره بدلیجات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *